Misja


Firma PROGMATE kładzie duży nacisk na jasno zdefiniowany cel działalności oraz wartość marki. Poniżej zamieszczono brief firmy, który wyjaśnia nasze motywy działania.Misja firmy

Misją firmy PROGMATE jest dostarczanie i udostępnianie profesjonalnych usług oraz produktów, bazujących na zaawansowanych i innowacyjnych technologiach informatycznych. U podstaw firmy nie leży odkrywanie tego, co jeszcze nie odkryte, ale wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii, aby tworzyć produkty o najwyższym poziomie jakości.


Wizja firmy

Firma PROGMATE ze względu na swoją charyzmę, zaangażowanie pracowników oraz Know-How, pragnie zostać liderem w tworzeniu zaawansowanych systemów do zarządzania dokumentami. Chcemy także być znaną na rynku podporą dla innych firm potrzebujących profesjonalnego wsparcia w procesie tworzenia zaawansowanych systemów informatycznych.


Motta i hasła, którymi się kierujemy

Walka

"Ten kto walczy może przegrać. Ten kto nie walczy już przegrał." - Bertolt Brecht. Każdy nasz dzień jest walką. Kiedy wykonujemy nasze zadania najlepiej jak możemy, zmagamy się z czasem i własnymi słabościami. Pragniemy, by każdy z nas był coraz lepszy i dzięki temu zdobywał szacunek dla samego siebie i współpracowników.


Wiele wymagać i wiele dawać

"Nie dlatego płacę dobre pensje, bo mam dużo pieniędzy, ale dlatego, że płacę dobre pensje, mam duże pieniądze." - Robert Bosch. Dla firmy PROGMATE pieniądze nie stanowią najważniejszego celu i wyznacznika. Ważne jest też, aby była ona wychowawcą dla zdolnego pokolenia programistów, którzy w przyszłości będą mogli stać się najlepszymi specjalistami, na których można polegać.


Humor i zdrowe podejście

Potrafimy śmiać się z samych siebie. Pamiętamy o tym, że trzeba żyć nie tylko pracą, chociaż kochamy to, co robimy. Jest to bowiem naszą pasją.