O firmie


PROGMATE Sp. z o. o. została założona w 2008 roku i specjalizuje się w szeroko rozumianej inżynierii oprogramowania. Jesteśmy polską firmą działającą na rynku międzynarodowym, której misją i celem jest dostarczanie najwyższej jakości nowoczesnych produktów i usług, dopasowanych do wymagań Klienta. Działalność spółki oparta jest na dwóch filarach.

Filar I - usługi doradztwa informatycznego

Pierwszym filarem działalności firmy jest profesjonalne doradztwo w zakresie inżynierii oprogramowania na wszystkich etapach jego tworzenia: analizy, architektury, designu, implementacji oraz wsparcia technicznego. PROGMATE wspiera inne firmy w zakresie tworzenia oprogramowania przy pomocy nowoczesnych i zaawansowanych technologii takich jak: Java, JEE, JBoss, Oracle i wiele innych. Zrealizowaliśmy wiele zaawansowanych technicznie projektów na obszarze Unii Europejskiej, dzięki którym posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych. Realizowaliśmy projekty systemów służących produkcji, zarządzaniu oraz personalizacji: paszportów, kart kredytowych, dowodów osobistych.

Filar II - elektroniczny obieg dokumentów

Drugim filarem działalności firmy jest platforma PROGMATE DOCs, której jesteśmy producentem. Jest to innowacyjny system klasy DMS i Workflow skierowany głównie do biznesu. Platforma oparta jest na najnowocześniejszych technologiach, ma wielowarstwową architekturę i działa na wielu systemach operacyjnych. Produkt ten jest nieustannie rozwijany i wraz z systematycznie zwiększającym się udziałem w rynku, staje się coraz bardziej rozpoznawalny.

W ramach II filaru PROGMATE wspiera Klientów zarówno z branży produkcyjnej, jak i usługowej. Realizuje projekty m. in. dla placówek medycznych, uczelni, kancelarii i biur rachunkowych, firm budowlanych, czy producentów żywności. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w integracji systemów informatycznych oraz wdrażaniu obiegu dokumentów, nasi Klienci otrzymują rzetelne, kompleksowe wsparcie od pierwszego etapu zainteresowania systemem, którym jest przygotowanie i analiza wymagań firmy, do kompleksowej obsługi powdrożeniowej, w skład której wchodzi serwis, coroczna aktualizacja platformy do najnowszej wersji, wsparcie analityków biznesowych i wiele innych.

Na każdym etapie współpracy z naszą firmą, opiekuje się Państwem doświadczony zespół specjalistów i ekspertów. Bogate doświadczenie naszych pracowników zapewnia, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości, a realizacja wyznaczonych celów przebiega sprawnie, terminowo i mieści się w wyznaczonych ramach finansowych.