PROGMATE DOCs w Karolina Boboli Doradztwo.


2014-08-07

Systemy informatyczne PROGMATE i system obiegu dokumentów (DMS) idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Poznaj kompleksowe zarządzanie dokumentami oparte o elektroniczny obieg dokumentów. Archiwizacja dokumentów w PROGMATE DOCs to zapewnienie ładu i porządku

Mamy przyjemność poinformować, że firma PROGMATE podpisała z Karolina Boboli Doradztwo umowę wdrożeniową platformy PROGMATE DOCs .

Karolina Boboli Doradztwo to firma zajmująca się doradztwem podatkowym, prowadzeniem księgowości, obsługą kadr i płac oraz doradztwem z zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.

W ramach projektu, przez firmę PROGMATE zostanie przygotowany obieg najważniejszych dokumentów księgowych, takich jak faktury kosztowe oraz sprzedażowe, które będą wprowadzane do systemu przez skaner, skrzynkę E-Mail lub dodawane do systemu bezpośrednio przez Klientów Karolina Boboli Doradztwo. Na potrzeby procesów biznesowych zostanie zrealizowana szeroka integracja z kilkoma modułami systemu klasy ERP, będzie wykorzystana automatyczna detekcja pól nagłówkowych faktur oraz zostaną przygotowane dedykowane formularze i raporty. W projekcie zostanie wykorzystany model Magazynu, dzięki któremu będzie prowadzony monitoring miejsc przechowywania oryginałów dokumentów oraz wypożyczeń do Klientów.

Klient będzie także, przy asyście naszych analityków biznesowych, samodzielnie modelował procesy biznesowe na platformie PROGMATE DOCs . W tym celu zostanie przeprowadzone kompleksowe szkolenie z zakresu Workflow Designer oraz funkcjonalności platformy.

Projekt jest bardzo interesującym przedsięwzięciem od strony technicznej, gdyż przewiduje rozwiązania, których na próżno szukać w ofertach biur usług doradztwa podatkowego i prowadzenia księgowości. Ze względu na charakter prowadzonej przez Klienta działalności, projekt jest bardzo wymagający pod względem merytorycznym, aby spełnić wszystkie wymogi prawne.