PROGMATE DOCs - oszczędności i bezpieczeństwo.


Konferencja PROGMATE DOCs / Hotel IBB Andersia **** / Poznań, 26.01.2011


26 stycznia 2011 roku w Poznaniu odbędzie się organizowana przez PROGMATE konferencja poświęcona problematyce nowoczesnego i sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, która jest skierowana do kadry kierowniczej. Wiodącym tematem konferencji będzie wykorzystywanie systemów zarządzania dokumentami, jako nowoczesnego sposobu znacznego zwiększenia sprawności i efektywności każdej organizacji. Wykłady poprowadzą eksperci PROGMATE, którzy wprowadzą słuchaczy w tajniki takich systemów, przedstawią możliwości ich zastosowania oraz korzyści płynące z ich wdrożenia. Dokonana zostanie również prezentacja PROGMATE DOCs - nowoczesnego systemu zarządzania dokumentami.

Konferencja odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu IBB Andersia **** w Poznaniu. PROGMATE zaprasza na nią wszystkie firmy, które zainteresowane są podniesieniem swojej sprawności i efektywności organizacyjnej. Udział w konferencji jest bezpłatny dla jednego przedstawiciela kadry kierowniczej, którego rejestracja zostanie potwierdzona przez PROGMATE.

Szczegółowy plan konferencji zawarty został w agendzie.

PROGMATE zaprasza osoby zainteresowane udziałem w konferencji do zgłoszenia chęci uczestnictwa przy pomocy formularza rejestracyjnego.