PROGMATE DOCs w BUDOPOL S.A.


2011-11-24

Systemy informatyczne PROGMATE i system obiegu dokumentów (DMS) idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Poznaj kompleksowe zarządzanie dokumentami oparte o elektroniczny obieg dokumentów. Archiwizacja dokumentów w PROGMATE DOCs to zapewnienie ładu i porządku

Pragniemy poinformować że firma PROGMATE podpisała umowę z BUDOPOL S.A. dotyczącą wdrożenia systemu PROGMATE DOCs .

BUDOPOL S.A. jest przedsiębiorstwem budowlano-usługowym które zaczęło swoja działalność w 1951 roku.
Jednym z najnowszych kierunków rozwoju przedsiębiorstwa jest działalność developerska w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz sprzedaż mieszkań na wynajem.

Natomiast rdzeniem firmy są realizację projektów budowlanych na terenie Bydgoszczy. Są to przede wszystkim duże osiedla mieszkaniowe, jak Kapuściska, Leśne, Ikara, Łuczniczki, Bartodzieje, Błonie, Wyżyny a także budynki użyteczności publicznej.
Do najbardziej znanych należą: Filharmonia Pomorska, Urząd Wojewódzki, hotel Brda, Szpital Wojewódzki im. Biziela, Centrum Onkologii, Akademia Medyczna, Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego, Bank Zachodni w Bydgoszczy, siedziba BRE BANK SA O/Bydgoszcz, salon gier "Casino" w Bydgoszczy, hale Widowiskowo-sportowe w Inowrocławiu i Bydgoszczy, Szpital Wojewódzki, Stadion Zawisza w Bydgoszczy i wiele innych.